Ana Sayfa / Define Haberleri / Yurtdışında İlginç Define Bulma Bilgileri

Yurtdışında İlginç Define Bulma Bilgileri

Günümüzde insanlar define bulmak adına çeşitli bilgilere ihtiyaç duymaktadırlar. Define Bulma web sayfası olarak ise sizlere gerek yurt içi gerek ise yurt dışında aramanız gereken define bilgilerini paylaşacağız.

1. Otel Odası Hazinelerini Arayın

Otel odanızda define avı mı? Çoğu oda artıkları, bir zamanlar yatağın altında keşfedilen kirli çorap gibi bulmamayı dilediğiniz şeyler olabilir.

Ancak bazen önceki misafirler daha değerli şeyler bıraktı. Lifehacker Australia’ya göre, otel odası hazineleri için şu üç önemli noktayı kontrol edin :

  1. Banyo çıkıntıları: Dışarı çıktıklarında medeni durumlarını gizlemek isteyen iş seyahatinde olanlar genellikle alyanslarını burada bırakırlar.
  2. İnciller: Bazı konuklar buranın fazladan nakit saklamak için güvenli bir yer olduğunu düşünürler ve bazen onu çıkarmayı unuturlar.
  3. Şilteler arasında : Burada nelerin saklanabileceğini kim bilebilir?

Bu makaleyle ilgili bir yorumcu, bir uçuş görevlisi, Uzun şifonyerlerin en üstünde, duvar ünitelerinde, banyo tezgahı çıkıntılarının altında ve fermuarlı iç kısımda yüzükler, nakit para, mücevherler, para tokaları ve çeşitli ilgi çekici eşyalar gibi birçok değerli eşya buldu.

2. Kayıp Hollandalı Madenini Bulun

Kayıp Hollandalı Mine Arizona Hurafe Dağları’nda, bunun altın külçelerinin yığınları var gerekiyordu.

“Hollandalı” aslında Jacob Waltz adında bir Alman’dı. O ve bir arkadaşı, 1870’lerde ve 1880’lerde Phoenix bölgesinde altınlarını harcadılar, gizli madenlerinin veya dağlardaki zulalarının yerini asla açıklamadılar.

Waltz’ın arkadaşı bir noktada iz bırakmadan ortadan kayboldu fakat Waltz hayatının geri kalanını dağlara gidip gelip altınları geri getirerek geçirdi.

O zamandan beri birçok hazine avcısı kayıp madeni aradı, şimdiye kadar hiç şansı yoktu. Öyleyse, Phoenix yakınlarında yürüyüş yapmayı ve yaşamayı seviyorsanız, neden biraz uğraşmıyorsunuz? Ancak dikkatli olun hazineyi ararken birçok insanın gizemli bir şekilde öldüğü söyleniyor.

3. Tersane Satışlarında Beklenti

Tersane satışlarında değerli buluntular aramak, gerçek bir hazine avının tüm özelliklerini taşır. 

Ve tabii ki, büyük bir keşif potansiyeli var.

Elbette, resmi kaldırdıklarında, arkasında Başkan Kennedy’nin bir portresi vardı. Ressam Carmelo Soraci tarafından 1961’de boyanmış, 2.500 ila 5.000 dolar arasında olduğu tahmin ediliyor.

4.Evinizi Arayın

Birçok insan yurt dışında yaşadıkları evlerde ilginç defineler buldu. Zaman içerisinde yurt dışına artan göç ile birlikte Türkler kaldıkları evlerin genel olarak birçok kısmını aramaktadır.

Bakana kadar yakınlarda defineler olup olmadığını asla bilemezsiniz. 

5. Gömülü Hazineleri İzleyin

İnsanlar parayı ve değerli eşyalarını gömerler, sonra zulalarını unuturlar veya almadan önce ölürler.

Bir önceki yazımız olan Gömülü Hazine ve Kime Ait Olduğu Nasıl Bulunur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar: Define İşaretleri

Avatar

Hemen Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optionally add an image (JPEG only)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.