Perşembe , Şubat 14 2019
Önemli Haber
Ana Sayfa / Mezarlar ve Tümülüsler / Kaya Mezarları Görsel

Kaya Mezarları Görsel

Sizlere çeşitli açılmış kaya mezarları görüntüleri paylaşıyorum bu görselleri inceleyerek sizlerde fikir edinebilirsiniz. Herhangi bir arazide açılmamış kaya mezarı gördüğünüzde nasıl açılacağı konusundada bir fikir edinmiş olursunuz çünkü girişlerin nasıl olduğu resimlerde net bir şekilde görünmekte.

Ayrıca bilinen toprak üstündeki kaya mezarların %80 lik bir bölümü dönem soygunu yemiştir ve bunların çoğunu bizanslılar açmışlardır bizansta mezar hırsızlığını meslek edinmiş çok fazla kişi vardı. resimleri büyütmek ve galeriyi aktif etmek için üzerine tıklayın sonra yön ok işaretleri ile ileri geri yapabilirsiniz. İyi Seyirler

 Kaya Mezarları Görselleri

Bir önceki yazımız olan Tümülüs Açılış Anı ve Mezar Hediyeleri başlıklı makalemizde tümülüs açılışı, tümülüs hazinesi ve tümülüs mezar hediyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Falcon

Falcon
Uzun zamandır define ile hobi olarak ilgilenen araştıran ve define işaretleri çözümlerini hassasiyetle inceleyen bir adam. Her türlü define işaretleri ve avcılığı konusunda engin bilgi deneyimi ile sitemizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

2 Sorular

  1. Bi takım eski yazilar war okuyabilen warmi acba isteyen olursa görselleri atarim

  2. Kaya mezar olduğunu düşündüğüm resim var göndersem yardımcı olurmusunuz

Hemen Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optionally add an image (JPEG only)