Ana Sayfa / Metal Dedektörleri / Metal Dedektörlerin Performans Karşılaştırması

Metal Dedektörlerin Performans Karşılaştırması

İnternette gezerken güzel bir metal dedektör markalarının karşılaştırmalarının olduğu bir videoyu gördüm cihazlar bir birlerinin muadili olarak eş değer cihazların performansını değerlendiriyorlar eksi ve artı yönlerini sunuyorlar bende sizler için bu videoyu burada paylaşmayı uygun gördüm.

Sizlerde bu cihazlardan birini almayı düşünüyorsanız arazide yapılan değerlendirmeye göre karar verebilirsiniz üstelik bu testler gerçek altın para ile yapılmakta test edilen metal dedektör markaları ise şöyle XP Deus, Nexus Standard MkII, AKA Sorex, Minelab SE dedektörlerinin karşılaştırılması iyi seyirler.

Unutmadan dil yabancı ama önemli değil herşey zaten görsel olarak verilmekte çif kamera kullanılmış biri dıştan çekim yaparken biri dedektör ün panelini gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Pulse Pi Dedektör başlıklı makalemizde altın aramada pi dedektör, metal dedektörler ve pi dedektör fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Falcon

Falcon
Uzun zamandır define ile hobi olarak ilgilenen araştıran ve define işaretleri çözümlerini hassasiyetle inceleyen bir adam. Her türlü define işaretleri ve avcılığı konusunda engin bilgi deneyimi ile sitemizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Hemen Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optionally add an image (JPEG only)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.