1. Anasayfa
 2. Metal Dedektörleri

Dedektör Burada


0

Öneriyoruz ;

Dedektorburada.com İstanbul merkezli olarak Türkiye genelinde lider dedektör satış firması olma vizyonu ile kurulmuştur.

Firmamızın kurucusu olan Veysel Bayar, uzun yıllara yaygın yurtiçi ve yurtdışı satış tecrübelerine sahip, metal dedektör alanında en iyi satış ve pazarlama ekiplerine liderlik etmiş ve sektörün gelişmesi adına büyük başarılara imza atmış, yenilikçi ve vizyon sahibi bir profesyoneldir.

Amacımız, sektörel deneyim ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşmayı, dünyadaki dedektör teknolojilerini ve yeniliklerini yakından takip edip, en doğru ürünü kullanıcılara sunabilmektir.

 

Başka yerde arama! sloganıyla hareketle yerli ve yabancı her marka ve model Define, Güveniik ve Endüstriyel alanda kullanılan tüm dedektör modellerinin yanı sıra Alan Tarama cihazlarıyla ilgili tüm ihtiyaç ve gereksinmelerinizi en uygun fiyata karşılamada dedektorburada.com sizi doğru ürüne yönlendirme tek adrestir.

 

Misyon:

Dedektör sektöründe öncü ve yenilikçi bir anlayış ile hizmet etmek, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, güvene dayalı ilişkiler kurarak, sektörde uzun soluklu işbirlikleri yaratmak.

 

Vizyon:

Müşterilerimize kaliteli, hızlı, değer ve fark yaratan “Eşsiz Müşteri Deneyimi” yaşatmak.

Dedektör Burada Tanıtım Filmi

 

 

Türkiye’de dedektör denince akla gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz!

Her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürün çeşitliliğiyle, alışverişte mesafeleri ortadan kaldırıyor hayallerinizdeki dedektörü tek tıkla adresinize kadar ulaştırıyoruz.
Cazip ödeme koşulları ve taksit imkânları, hızlı ödeme, kolay iade, kapıda ödeme gibi hizmetleriyle online alışverişi kolaylaştırıyoruz…

Define Dedektör kategorisinde Derin Define Dedektörleri ile bu zamana kadar ulaşılamamış derinliklere inebilecek, Tek Para ve Kalıntı Dedektörleri sayesinde dedektör kullanmanın zevkini yaşayarak hedeflerinize birbir ulaşacak, Boşluk Bulucu Dedektörler ile mahsen, oda, mezar, mağara, lahit ve tümülüsleri bulacak, Altın Dedektorleri ile gözle görülmeyecek kadar doğal altın taneciklerini (cüruf altınları) tespit edebileceksiniz. Toprak Altı Görüntüleme Sistemleri ile hayal edemediğiniz derinliklere ulaşacak, Kumsal Arama Dedektörleri sayesinde kaybolmuş, para, yüzük, kolye ve bilezik gibi değerli eşyaları bulacak, Su Altı Dedektörleri ile su altında gizli kalmış hazineleri ve paraları tespit edecek ve Hedef Merkezleme Amaçlı El Dedektörü (PinPointer) ile bu hedefleri elinizle koyumuş gibi bulacaksınız. Meteor Taşı Dedektörleri ile altından daha kıymetli olan meteor taşlarını tespit edecek, Define İşaretleri Kitapları vasıtasıyla yıllardır bulunamayan definelerin yerlerini işaret ve sembol açıklamalarıyla çözeceksiniz. Kazıcı Aletleri dedektörünüzün tamamlayıcı aksesuarı olarak düşünebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz en popüler Metal Dedektör Markalarını ve Dedektor Aksesuarlarını orijinallik garantisiyle dedektorburada.com’da kolayca bulacaksınız.

Güvenlik Dedektörleri kategorisinde, Güvenlik Sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak ve kalabalık alanlarda güvenliği sağlamak amacıyla El Dedektörleri (Üst Arama Dedektörleri) kullanılır. Özel güvenlik hizmetlerinde kişilerin kontrolünde kullanılan Kapı Tipi Metal Dedektörleri, kontrole tabi kişiler metal kapı detektörü içinden yürüyerek geçerken üzerinde bulunan metal cisimlere cihaz sesli ve/veya ışıklı uyarı vermektedir. Çanta ve paketlerin kontrol edilmesi ise X-Ray Cihazları vasıtasıyla olur.
Araç Altı Görüntüleme Sistemi, güvenlik gereksiniminin yoğun olduğu alanlarda giriş kontrol noktalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir güvenlik sistemidir.
Yönlendirme Bariyer Sistemleri, insan trafiğinin yoğun olduğu kalabalık alanlarda; insanları doğru şekilde yönlendirme, bilgilendirme, sıraya sokma, güvenlik ve düzen amaçlı olarak kullanılır.
Güvenlik Aynaları, açık veya kapalı otoparklarda, anayol-tali yol kavşaklarında, araç-yaya trafiğinin kesişim noktalarında, kör noktalarda herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek adına kullanılır.
Olay Yeri İnceleme Dedektörleri, suç mahallinde aranılan silah, bıçak, mermi çekirdeği, kapsül, fünye/pil ve benzeri metalleri bulmak için tasarlanmıştır.
Endustriyel Dedektörler kategorisinde, Boru ve Kablo Takibi Tespit Dedektörleri elektrik hatlarını, kablo ve boru altyapılarını tespit için tasarlanmıştır.
Kanal Görüntüleme Sistemleri; kanalizasyon borularının, havalandırma kanallarının, manhol ve bacalarının içerisindeki deformasyonu, çatlakları, delikleri ve diğer kusurları incelemeye, muf ve contaların durumunu denetlemede kullanılır.
Kanal Açma Makineleri; lavabolar, tesisat boruları, küvet giderleri, zemin giderleri, çatı bacaları, havalandırma borularında ve kanalizasyon borularındaki tıkanıklığı açmada kullanılır.
Kızılötesi Lazer DedektörUzun menzilli sıcaklık tespiti yapmanıza ve maddelerin yaymış olduğu ısı enerjisini tespit ve ölçmek için kullanılır.
Rögar, Menhol, Vana Ve Buşakle Tespit Dedektörleri; Manyetik Tespite yönelik kuyu kaplamalarını, rögar, menhol, kapaklarını ve çelik varilleri, septik çukur kulplarını, vana ve buşakle aramalarında kullanılır.
Su Kaçağı Tespit Sistemleri; ev ve işyerlerinde tesisat borularında meydana gelen su sızıntıların yerini noktasal olarak belirlemede kullanılır.

Alan Tarama Cihazları, geniş arazilerde ve çok derinde olabilecek bazı metal veya boşlukların tespitinde kullanılan yardımcı önemli bir cihazdır.

Fırsat Ürünleri kategorisi ile en popüler ve seçkin metal dedektörlerine indirimli olarak ve surpriz hediyeler ile sahip olabilirsiniz.

Metal Dedektör ve Alan Tarama seçimi gerek bütçe, gerek teknik donanım, gerekse tasarım bakımından onlarca alternatif arasından karar vermek oldukça zor ve hassasiyet isteyen bir alışveriş türüdür. Seçenekler arttıkça kafalar karışır ancak amacınıza en uygun dedektörü seçmek için sektörel bilgi, deneyim ve tecrübelerimizden faydalanmanız ve Sizin İçin Seçtiğimiz Videoları izlemeniz sizin doğru seçim yapmanızı sağlayacaktır.
Ayrıca En Çok Satanlar ve Yeni Çıkan dedektör modelleri arasından dilediğinizi ürünü seçip, güvenle satın alabilirsiniz.

Hızlı alışveriş için başka adres aramanıza gerek yok!

Sadık müşteri yaratmanın en önemli yolunun Satış Sonrası Hizmet olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.

Dedektorburada.com kurumsal yapısı, profesyonel yaklaşımları, disiplinli ve kaliteli Satış Sonrası Hizmeti ile dedektör sektöründe liderliğini sürdürmektedir,

Ürünleri yakında görmek, test etmek ve her türlü sorularınıza cevap alabilmek için Mağazamıza bekliyoruz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  komik
  Komik
 • 0
  faydal_
  Faydalı
 • 0
  k_t_
  Kötü
 • 0
  eh_i_te
  Eh işte
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
İlginizi Çekebilir
define çubuğu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.