1. Anasayfa
 2. Metal Dedektörleri

Define Çubukları


0

Define çubukları olarak bir çok farklı çubuk bulunmaktadır genel olarak metal çubuklar olmasına karşın ahşaptan как не кончать быстро yapılanlarıda vardır zaten definecilik ile uğraşıyorsanız bunların bir çoğunu biliyorsunuzdur günümüzde en popüler olanları L metal çubuklardır genel olarak bakır ve pirinç çubuklar tercih edilir.

Define Çubukları

Buraya kadar kısaca sizlere define arama çubukları hakkında kısa bir bilgi verdim benim görüş ve tecrübelerimi aktaracağım sizlere bakıyorum ki bir çok yerde metal L çubuklar yapılıp satılıyor benimki uçuyor benimki kaçıyor diye bir çok metal çubuk satılıyor son zamanlarda moda titanyum çubuk oldukça pahalı fiyatlara satılıyor.

Üzülerek söylemeliyim ki paracıklarınız boşa gidiyor define çubuklarının başarı oranı oldukça düşüktür bir kere şunu bilmekte fayda var çubuğun orası burası hangi madenden olduğu önemli değil sizin çok düşük tepkileri ayırabilmenize bağlıdır visita il web

Bunun içinse kendinize bir iki madenden yapılmış çubuk ile yıllarca alıştırma ve tecrübe edinmeniz gerekmektedir elinize bir metal çubuğu alıp hop hadi gömü bulayım yok öyle birşey çubuk nereye döndü o tarafa git sonrada işte burada mezar var yok altın var sonrada ömrünüz boşa kürek sallamakla geçer.

Eğer define çubuklarından faydalanmak istiyorsanız zırt pırt çubuk değiştirmeyin elinizdeki çubukların nelere nasıl tepki verdiğini inceleyin uzun süreler alıştırma yapın öyle hale gelinki elinizdeki çubuk ufak titreşimler ile yön aldığında zor hissedilen o titreşimlerin neye ait olduğunu bilin işte işin sırrı o titreşimlerdedir benim size tavsiyem bu olacaktır.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_
  Alkış
 • 0
  komik
  Komik
 • 0
  faydal_
  Faydalı
 • 0
  k_t_
  Kötü
 • 0
  eh_i_te
  Eh işte
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.