Ana Sayfa / Define İşaretleri / Define İşaretleri İnsan Yüzü

Define İşaretleri İnsan Yüzü

İnsan yüzü define işaretleri arasında zaman zaman karşılaşılan işaretlerdendir hemen hemen her medeniyet bu işareti kullanmıştır genel itibari ile mezarı temsil eder bazen tek bir kişinin defin odasını bazende çoklu defin odasını temsil eder.

Define İşaretleri İnsan Yüzü

Ülkemizde çok sık olmasada arada bir çıkıyor çok zor bir işaret değildir kabartma olanlarını oldukça tahrip etmişler yada tamamen ortadan kaldırmışlar mağara içlerinde de bazen yüz işareti çıkabilir.

Buda anlamı değiştirmez orada bi mezar odası olduğunu belirtir insan yüzü işaretinin çözümünde göz işaretinin çözüm tekniklerini kullanmanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Define İşaretleri Nasıl Çözülür başlıklı makalemizde define bulma teknikleri, define işareti çözüm tekniği ve define işaretleri çözme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Falcon

Falcon
Uzun zamandır define ile hobi olarak ilgilenen araştıran ve define işaretleri çözümlerini hassasiyetle inceleyen bir adam. Her türlü define işaretleri ve avcılığı konusunda engin bilgi deneyimi ile sitemizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

4 Sorular

  1. Avatar

    Bu resim hakkında yorumunuz alabilirmiyim.tavuk geriye bakıyor.göğsünde yani daire içine aldığım yerde istavroz var.dikkat ederseniz.paylaşmazsanız sevinirim.

  2. Avatar

    Yorumunu yaparsanız sevinirim.Yorumu Sadece Email Adresime gönderirseniz memnun olurum…

  3. Avatar

    Üstadım bu sizce nedir nasıl yorumlayayım bu bölgede o zamanlar en iyi taş ustaları yaşarmış nufüs bakımından yoğun bir yerdi

Hemen Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optionally add an image (JPEG only)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.