Ana Sayfa / Define İşaretleri / Definede Zincir İşareti

Definede Zincir İşareti

İlk öncelikle zincir işareti olup olmadığından emin olun bazen taş kesim izlerini zincir işareti sanmaktalar siz sakın karıştırmayın zincir işareti bellidir ve genelde mağaraları vermektedir.

yani çoğunlukla gömüsü mağaralarda olmaktadır tabi bu ağzı kapalı mağara olabilir e buradada işçilik size düşmekte tespitini yapıp açacaksınız genel itibarı ile zincir işareti zorludur ve tuzaklarla karşılaşmanızda olasıdır çalışma yaparken bu durumu gözardı etmeyiniz zincir işaretinin çözümünde ilk önce halkanın açık ucu varmı eğer açık ucu varsa o yönde araştırma yapmanız gerekmekte ayrıca halka sayısınıda sayın ve eğer 5 halka ise ozaman 5 adım yada 50 adım ilerde hedefi vermiş demektir bunun haricinde zincirin halka sayısı sayısal değerleri ilede ölçüşmektedir .

Definede Zincir İşareti ve Çözümü

sitemizde harfler ve sayısal değerleri konumuzdan faydalanabilirsiniz bu konuda eğerki zincir işaretinin yanında başka bir işaret varsa bunuda değerlendirmeye muhakkak alın çünkü yön ve mesafe verebilmektedir yanındaki işaret son olarakta zincir işareti gördüğünüz yerde civarı güzelce gözlemleyin doğaya aykırı birşeyler varmı bakın.

Bir önceki yazımız olan Definede Koltuk Taşı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar: Falcon

Falcon
Uzun zamandır define ile hobi olarak ilgilenen araştıran ve define işaretleri çözümlerini hassasiyetle inceleyen bir adam. Her türlü define işaretleri ve avcılığı konusunda engin bilgi deneyimi ile sitemizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Hemen Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optionally add an image (JPEG only)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.