Ana Sayfa / Define İşaretleri / Definede Omega İşareti

Definede Omega İşareti

Omega işareti define işaretleri arasında oldukça değerli işaretlerden biridir fakat çok sık karşılaşılmaz çokça altın olarak yorumlanır işaretin temeli yunan alfabesinden gelir eğerki bir omega işareti ile karşılaşırsanız çözüm için iki şeyi tespit etmeniz gerekir

Definede Omega İşareti

Yakındaki dere ve patika yol burada eğer dereyi bulmuşsanız derenin omega yaptığı yeride tespit etmelisiniz ve bu yerde mezar ve parayı bulabilirsiniz para ve mezar ayrı yerlerdedir bunu sakın unutmayın eğerki dere değilde patikayı bulduysanız yine omega yaptığı yeri bulun ve o alanda araştırmaları yapın patikada karşılaşacağınız muhtemel işaretler olacaktır bir kayaya oyulmuş oymalar olabilir yada bir yılan işareti ben yılan işareti ile karşılaştım.

O yüzden yazdım birde omega hem dere hemde patikaya yol vermiş olabilir yani bulunduğunuz yerde hem dere hemde patika olabilir bu durumda sonuç için iki yeride inceleyip değerlendirin çok uzak olmuyor zaten dereye inerseniz 100 metrede karşılaşırsınız patikayı takip edersenizde 50 metre civarında işaretli taşı bulabilirsiniz .

sonrada çözümlerinizi bulduğunuz son işarete göre yaparsınız ama bu iş oldukça zorlu ve işçiliği ağır işlerdir ve emin olun tuzaklıdır omeganın uzun kolu varsa araştırmaya o yönde başlamakta daha akılcıdır.

Bir önceki yazımız olan Definede Koltuk Taşı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar: Falcon

Falcon
Uzun zamandır define ile hobi olarak ilgilenen araştıran ve define işaretleri çözümlerini hassasiyetle inceleyen bir adam. Her türlü define işaretleri ve avcılığı konusunda engin bilgi deneyimi ile sitemizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

9 Sorular

  1. Avatar

    Falcon usta gecenin bir vakti size yazma gereği duydum.işaret resimde belirttiğim şekilde olup sol tarfı2veya3mtrde dere dere işaret bazında dere yanı kayalık ve ovaldır ikinci veya son nokta bulmam için neyi görmek lazım cevabını bekliyorum.

Hemen Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optionally add an image (JPEG only)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.