10

Definede çarık işareti ayak işaretine benzemektedir ama unutmayın ayak işareti ile çarık işareti farklıdır çarık işareti şimdiki adı ile ayakkabı işaretidir eskiden ayakkabı yerine çarık kullanılırdı. Çarık işareti дапоксетин киев ayak işaretinin çözümü ile benzerlik göstersede gittiği yerler çok farklı alanlardır yine çarık işaretinde de tek yada çift işaret bulunabilir.

Definede Çarık İşareti

Definede çarık işareti iyi analiz edilmelidir bu işaret çoğu zaman kapalı alanı temsil etmektedir yani mağara yada kapalı mağaralar olabilir mahzenleride temsil edebilmektedir bunlar zemine yakın kapalı mağara oyuklardır. Bir yerde çarık işareti gördüğünüz zaman etrafı güzelce inceleyin kesinlikle 6 – 7 metre yakınlarında ikinci bir işaret olacaktı kare oyma olabilir dikdörtgen oyma olabilir yada farklı işaretler olabilir böyle işaretleri bulduğunuz zaman nasıl bir işaretse ona göre çözümünü yapın sitemizde diğer işaretler hakkında çözüm bilgileri bulunmakta yoksa özel iletişimle bizden bilgi destek isteyebilirsiniz.

Çarık İşaretinin Çözümü

Bunun haricinde eğer kesme bir blok kayanın üzerinde ise bu çarık işareti ozaman kesme taşın altında parası olacaktır güzelce inceleyin cihaz yada çubuk kullanabiliyorsanız imkanlar dahilinde parayı tespit etmeye bakın gördüğüm böyle çarık işaretinden para alınmışlığı var kayanın alt tarafını oymuşlar kasa yapmışlar sıvayıp o yeride toprak kısma yani alta getirmişler iş ehli qui definecilerde çaprazdan toprağı eşerek kesme bloğun altına gelip parayı almışlardı. Yani uyanık olun ayrıca tek çarık işareti bulursanız yakın mesafede çakıl yığma olmalı aradığınız nokta orasıdır bazen ikili üçlü yürüme izi gibi çarık işaretleride olmakta sizde o doğrultuda ilerleyin ek işaretler varsa inceleyin yoksa çarık işaretinin bitim yönünde toprakta kaya altında giriş olabilir bunları unutmayın.

Çarık işareti duvarda mağara tavanında gibi yerlerde görürseniz dikkatli olun bunlar genelde tuzak işareti olmaktadır ve mekanik tuzakları simgelerler.

definede çarık işareti

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  komik
  Komik
 • 0
  faydal_
  Faydalı
 • 0
  k_t_
  Kötü
 • 0
  eh_i_te
  Eh işte
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
İlginizi Çekebilir
üçgen işareti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yorumlar (10)

 1. 8 Mayıs 2016

  Merhaba. Elimde çok net işaretler var. Verdiğiniz bilgiler ışığında yorumumu yaptım ama taramaya çıkmadan önce size bunları mail ile ulaştırıp üstün görüşünüzü almak isterim. Hoşçakalın

  • mail ile gönderirseniz uygun zamanda inceleyip size dönüş yaparım tabi bilgimiz dahilinde ise

 2. merhabalar benimde elimde işaretler var ve zannediyorumki tamamını bulduk bunlardan bir tanesi sağ ayak oyma çarık işareti birtane oyma y işareti birtane anakayada yılan işareti bir gözü kör ve yılanda mühür gibi bir işaret ve z işareti var mühürde bu alanda iki tane dere birleşiyor bende sizin yardımınızı bekliyorum teşekkürler.

  • oldukça karışık görünüyor böyle farazi bir anlatım yapamayacağım işaretleri tek tek değerlendirerek birbirleri ile bağ kurmaya çalışın sonuca bu şekilde varabilirsiniz

 3. bir kayanın üzerinde çok net bir tek çarık izi ve yanında ters j işareti bulunmaktadır.Gözümüzün önüne getirmeye çalışacak olursak kaya üzerindeki çarık sola bakmaktadır.yaklaşık bu çarığın 20 cm sağında bulunan ters j harfinin(j harfinin uzun kısmı çarığın topuk yani ayakaltı kısmı ile aynı yönü göstermektedir ve j nin kıvrılan yanı ise sağa bakmaktadır.ya da şöyle anlatabilirim. ayağımız ile yere bastığımızda sanki o ters j harfinin uzun kısmını yere saplıyoruz. bunu yorumlayabilirmisiniz? işaretler çok nettir.ayrıca kayalıklardan oluşan bir yuksek tepenin orta yükseklikteki bir bölümündeki kayaların uzerındedir.şimdiden sağolun

 4. Ustam benim elimde bakir bi yer var. Resimleri ek olarak atacağım. Çarık izinin cevresinde 2. bi işaret yok. Nasıl bir yol izlemeliyim. Çünkü bu çarık izi zemindeki kayada degil tam tersine yontularak üçgen yapılmış bi kayanın üstünde. Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

 5. Çözümü nedir yardımcı olabilirmisiniz

 6. Slm dere kenarında yağmur suyunun çıkardığı bir fügür buldum üst tarafında etrafı oyulmuş küçük bir kare gibi taş buldum hemen üstünde resimde belli zaten yardımcı olurmusunuz.

 7. Merhaba arkadaşlar dabança işareti var şağ tarafında ayak işareti arkatarafında kese işareti var bilgisi olan varmı

 8. Merhaba arkadaşlarbu işaretler var ne anlama geliyor b8len varmı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.