1

Definede koç işareti bu işaret romaya ait bir işarettir aslında her millet kullanmıştır ama en çok roma kullanmıştır. Güç ve iktidarı simgeler ya bir yerde yönetici yada vali gibi makam sahibidir asla asker general gibi askeri yüksek rütbelilerin simgesi değildir yani askeri kesim değilde siyasi kesim için yapılan bir işarettir ve %99 erkek mezarını simgelemektedir. Koç işareti mezar ve lahit süslemelerinde kullanılmıştır koç başı yada koçun tamamı işaretinin kayada işli oyma ya da kabarma olması gerekir ve size bakar şekilde olmalı diğerleri keçi işaretidir karıştırmayın.

Definede Koç İşareti

Keçi ile koç işaretini burada uyanık olun. Koç başı yada koç işareti oldukça güçlü bir kişinin ya kaya mezarını ya da lahitini simgeler ikisinden birine götürecektir.

Definede Koç İşaretinin Çözümü

Koç işareti bulunan kayanın mezarıda yakınlardadır bazen yığmalar olabilir içerisinde oda olan ozaman mezarı yığmadadır birden çok yığma var ise ilk küçük olandan başlayın eğer dışardan tespit edecek cihaz yada farklı bir sisteme sahip değilseniz. koç işaretinin 50 metre kadar karşısında kayalık varsa gizlenmiş oda bulunabilir içerisinde lahit olan yada mağara varsa mağara içerisinde yine gizli bir oda bulunabilir ki zemindede olabilir iyi inceleyiniz. Bunun haricinde koç işaretinin 20 adım önünde toprak altında kaya mezarı olabilir yada lahit gömülü olabilir.
bunlarıda dışardan tespit etmeniz gerekir. Oldukça değerli zinet eşyaları ve paralar bulunmaktadır koç temel olarak altını simgeler gömüsüde altınlardan oluşur çoğunlukla vereceğiniz emeğe değecektir. Çokça çözüm yöntemi yoktur bilinmesi gereken bu işaretin mezarı 100 metreyi geçmez işarete uzaklığı.

koç işareti

koç

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  komik
  Komik
 • 0
  faydal_
  Faydalı
 • 0
  k_t_
  Kötü
 • 0
  eh_i_te
  Eh işte
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
İlginizi Çekebilir
tas-ocaklari

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yorumlar (1)

 1. Üstad babam evin içinde mutfakta koc gördü köyde sonra koc kayboldu neyi isaret ediyor bu 05054187099 bilgi almak ıstiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.