İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Define İşaretleri

Definede Zarf İşareti


+ - 2

Define araştırmalarında zarf işareti pek karşılaşılan bir sembol değildir. Zarf işareti, genelde yerleşim yerini gösteren basit bir Hıristiyanlık sembolü olarak kabul edilir. Bu güne kadar net bir çözüme ulaşmamış durumdadır. Yan semboller ve ek bilgilerle farklı yorumlara ulaşılabilir.

Sekiz sayısı olarak, üçgenler olarak, değerlendirilebilinir. 6 sayısı olar gün haftanın altıncı günü şeklinden değerlendirilebilinir. 4 rakamı olaraktan, gospel yazarlar ve misyonerlik şeklinde anlam yüklenebilir.

Gospel : İncil, müjde anlamına gelen kutsal bir kitaptır. Kutsal sayılara göre yorumlarsak 5 noktanın birleşimidir 5’li kutsal sayı anlamına gelir.

Zarf işaretinin büyüklüğü önemlidir. 5 veya 7 metre çevrede su, ırmak vs var mı bakılmalıdır. Yol çizgisi ya da izi incelenmelidir. Etrafta farklı büyüklükte kayalar iyi gözlemlenmelidir.

Zarf taşları, eski medeniyetlerde habercilerin takas mekanı olarak da kullanılıyordu. 100 metre civarda çok hoş süprizler sizi bekliyor olabilir.

Tüm bu değerlendirmeler ciddi bir alan taraması ile ortaya çıkacak unsurlardır. Böyle bir define işareti gördüyseniz bize danışabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Yardimci ola bilirmisiniz kapali zarf isareti

  2. 2 sene önce

    Bu işaretin anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.