Ana Sayfa / Define İşaretleri / Definede Zarf İşareti

Definede Zarf İşareti

Define araştırmalarında zarf işareti pek karşılaşılan bir sembol değildir. Zarf işareti, genelde yerleşim yerini gösteren basit bir Hıristiyanlık sembolü olarak kabul edilir. Bu güne kadar net bir çözüme ulaşmamış durumdadır. Yan semboller ve ek bilgilerle farklı yorumlara ulaşılabilir.

Sekiz sayısı olarak, üçgenler olarak, değerlendirilebilinir. 6 sayısı olar gün haftanın altıncı günü şeklinden değerlendirilebilinir. 4 rakamı olaraktan, gospel yazarlar ve misyonerlik şeklinde anlam yüklenebilir.

Gospel : İncil, müjde anlamına gelen kutsal bir kitaptır. Kutsal sayılara göre yorumlarsak 5 noktanın birleşimidir 5’li kutsal sayı anlamına gelir.

Zarf işaretinin büyüklüğü önemlidir. 5 veya 7 metre çevrede su, ırmak vs var mı bakılmalıdır. Yol çizgisi ya da izi incelenmelidir. Etrafta farklı büyüklükte kayalar iyi gözlemlenmelidir.

Zarf taşları, eski medeniyetlerde habercilerin takas mekanı olarak da kullanılıyordu. 100 metre civarda çok hoş süprizler sizi bekliyor olabilir.

Tüm bu değerlendirmeler ciddi bir alan taraması ile ortaya çıkacak unsurlardır. Böyle bir define işareti gördüyseniz bize danışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Definede Tehlike İşaretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar: Falcon

Falcon
Uzun zamandır define ile hobi olarak ilgilenen araştıran ve define işaretleri çözümlerini hassasiyetle inceleyen bir adam. Her türlü define işaretleri ve avcılığı konusunda engin bilgi deneyimi ile sitemizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Soru Var

  1. Avatar

    Yardimci ola bilirmisiniz kapali zarf isareti

Hemen Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optionally add an image (JPEG only)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.